Taisyklės

PRIEŠ UŽSISAKANT PRAŠOME ĮDĖMIAI PERSKAITYTI E-PARDUOTUVĖS TAISYKLES IR IŠSISAUGOTI JŲ KOPIJĄ. TAISYKLIŲ KOPIJA (PDF) PATEIKIAMA TAISYKLIŲ GALE.

ŠIOS TAISYKLĖS GALIOJA LANKATIS IR NAUDOJANTIS „LEMUSE“ TINKLALAPIU, PRISIJUNGDAMI IR NAUDODAMIESI TINKLALAPIU JŪS SUTINKATE SU NAUDOJIMOSI TAISYKLĖMIS, ESANČIOMIS APAČIOJE. JEI NESUTINKATE SU ŠIOMIS TAISYKLĖMIS, NEGALITE NAUDOTIS E-PARDUOTUVE. IŠKILUS KLAUSIMAMS, SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI lemuse@lemuse.eu.

ŠIOS TAISYKLĖS TAIKOMOS TIK PIRKĖJAMS – FIZINIAMS ASMENIMS (VARTOTOJAMS). PIRKĖJAMS – JURIDINIAMS ASMENIMS TAIKOMOS INDIVIDUALIAI TARP PIRKĖJO IR PARDAVĖJO SUDERINTOS TAISYKLĖS (SUTARTIS), O JEIGU TOKIOS NEBUVO SUDERINTOS, TAI TAIKOMOS LIETUVOS RESPUBLIKOS CIVILINIO KODEKSO („CK“) NUOSTATOS, REGLAMENTUOJANČIOS STANDARTINIUS PIRKIMO – PARDAVIMO SANTYKIUS TARP VERSLININKŲ. JEIGU NESUSITARTA KITAIP, PIRKĖJAMS – JURIDINIAMS ASMENIMS NĖRA TAIKOMOS TEISĖS IR GARANTIJOS, KURIAS CK SUTEIKIA VARTOTOJAMS (PAVYZDŽIUI, TEISĖ GRAŽINTI PREKĘ PER 14 DIENŲ).

„LEMUSE“ PASILIEKA TEISĘ KEISTI ŠIAS TAISYKLES.

BENDROSIOS TAISYKLĖS
Pirkti šioje elektroninėje parduotuvėje turi teisę fiziniai asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka. Pirkdami jūs patvirtinate, jog esate sulaukę 18 metų. Registruodamiesi privalote pateikti savo tikrą vardą, pavardę, el. pašto adresą, pristatymo adresą, telefono numerį ir kt.
Pirkdamas pirkėjas leidžia pardavėjui perduoti informaciją (įskaitant atnaujintą informaciją) ar gauti informaciją iš trečiųjų šalių, įskaitant, bet neapsiribojant, pirkėjo kreditinės kortelės numerį arba kredito ataskaitas, siekiant patvirtinti pirkėjo tapatybę, kredito kortelę ir kt.

PREKIŲ PIRKIMAS
Užsakymas laikomas pateiktu tik pardavėjui gavus apmokėjimą už užsakytas prekes (įskaitant prekių pristatymo išlaidas). Po apmokėjimo gavimo laikoma, kad tarp pirkėjo ir pardavėjo buvo sudaryta prekių pirkimo – padavimo sutartis. Mes įsipareigojame įvykdyti priimtą užsakymą, išskyrus atvejus, kai jo įvykdyti negalime dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių, tame tarpe: (i) sandėlyje neturime užsakytų prekių ir negalime jų pagaminti per protingą terminą dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių (pvz., nėra galimybių įsigyti užsakymui atlikti reikalingos medžiagos); (ii) atsiranda nenugalimos jėgos aplinkybės, kurios tęsiasi ilgiau kaip 3 kalendorines dienas; (iii) sutrinka prekių pristatymo paslaugų (pašto ar kurjerių) teikimas ir jis tęsiasi ilgiau kaip 3 kalendorines dienas. Mes įsipareigojame nedelsiant apie tai Jus informuoti ir grąžinti už užsakymą gautus pinigus (įskaitant pristatymo išlaidas), juos pervedant į tą pačią mokėjimo sąskaitą iš kurios buvo inicijuotas mokėjimo pavedimas arba tuo pačiu būdu, naudojant kurį buvo sumokėta už prekes (ne bankinio pavedimo atveju).
Aprašymas ir prekių kaina bus tokia, kokia yra nurodyta tinklalapyje.

SPALVOS
Mes negalime garantuoti, kad spalvos tinklalapyje visiškai atitinka tikrąsias daiktų spalvas. Tai iš dalies priklauso nuo jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės ir monitoriaus ar ekrano spalvų nustatymų.

APMOKĖJIMAS IR KAINOS
Priimame šiuos prekių apmokėjimo būdus*:
– PayPal;
– Kredito kortelės;
– Paysera (taip pat Webmoney, CashU, SafetyPay, tarptautiniai pavedimai, ir kt.);
– Tiesioginis banko pavedimas.
* Prašome atkreipti dėmesį, kad priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate, ne visi šie mokėjimo būdai gali būti prieinami jums.
Pinigai bus nuskaičiuoti nuo jūsų sąskaitos arba rezervuoti sąskaitoje iki prekių išsiuntimo Jums momento.
Pristatymo kaina bus įtraukta į Jūsų užsakymą.
Prekių ir pristatymo mokesčių kainos yra su Lietuvos Respublikoje taikomo dydžio pridėtinės vertės mokesčiu („PVM“), tačiau prašome įsidėmėti, kad užsakymai, siunčiami į ES nepriklausančias šalis, gali būti papildomai apmokestinti PVM, importo muitų ir/arba mokesčiais, kurie renkami, kai jūsų užsakymas pasiekia Jūsų šalį. „LeMuse“ užsakymus siunčia pagal Incoterm Delivered Duty Unpaid (DDU), kuris reiškia, kad mes nerenkame PVM, muitų ir/arba mokesčių už užsakymus, priimtus iš ES nepriklausančių šalių, ir mes negalime nuspėti, kokie Jūsų papildomi mokesčiai gali būti. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietinę muitinės įstaigą.

PREKIŲ PRISTATYMAS
Visi užsakymai yra įvykdomi mūsų centriniame biure Vilniuje, Lietuvoje per 5 darbo dienas, gavus užsakymo apmokėjimą. Mes dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio, tačiau ne švenčių dienomis (jas rasite čia). Jei mes neturime Jūsų užsakyto produkto jo paruošimas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Visais atvejais stengiamės užsakymą parengti ir atsiųsti kaip galima greičiau.
Kai Jūsų užsakymas bus perduotas mums, atsiųsime išankstinį patvirtinimą. Kai jūsų užsakymas išsiunčiamas, mes atsiųsime laišką su galutiniu patvirtinimu.
Produktai į Lietuvą yra siunčiami per kurjerį (tiesioginis pristatymas į namus) arba siuntinių mašinas (pristatymas į pasirinktą paštomatą). Produktus į Europos Sąjungos (ES) ir kitas šalis siunčiame registruota pirmenybine Lietuvos pašto siunta (www.post.lt), kurjerio pristatymo paslauga (tiesioginis pristatymas į namus) arba siuntinių mašinų paslauga (pristatymas į pasirinktą paštomatą).
Pristatymo terminai: Lietuva – iki 2 darbo dienų; Europos Sąjunga (ES) – iki 6 darbo dienų; kitos šalys – iki 10 darbo dienų (neskaičiuojant dienų, kurias siuntinys praleidžia muitinėje).

„LEMUSE“ DOVANŲ KUPONAI
„LeMuse“ Dovanų kuponus galima įsigyti ir juos išsiųsti Jums ar Jūsų draugams ir šeimos nariams. Dovanų čekio sumos varijuoja ir jas rasti galite paspaudę čia. „LeMuse“ Dovanų kuponai gali būti įsigyti internetu mūsų interneto parduotuvėje (www.lemuse.eu) ir „LeMuse“ parduotuvėje šiuo adresu. Atkreipkite dėmesį, kad dovanų kuponai, negali būti naudojami kaip atsiskaitymo būdas mūsų partnerių parduotuvėse.

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAI
Per 14 dienų po jūsų užsakymo pristatymo dienos, galite, Jūsų pasirinkimu, keisti ar grąžinti prekes. Pastebime, kad prekių keitimas galimas tik esant pageidaujamoms prekėms į kurias norima pakeisti. Nesant pageidaujamoms prekėms į kurias norima pakeisti pirkejui grąžinami pinigai. Grąžinimai bus priimami arba keitimai bus atliekami tik tada, jei prekės yra puikios būklės. „LeMuse“ negali priimti prekių, kurių minėti reikalavimai buvo pažeisti. Pinigai už prekę (gražinimo atveju) grąžinami arba nauja prekė (keitimo atveju) išsiunčiama per 14 dienų nuo Jūsų raštu išreikšto pageidavimo grąžinti arba pakeisti prekę gavimo dienos, bet ne anksčiau nei mums grąžinate iš mūsų įsigytą prekę arba pateikiate rašytinius įrodymus, kad ji buvo mums išsiųsta. Prekės grąžinimo atveju už prekę gautus pinigus, įskaitant mūsų taikomo pigiausio įprasto pristatymo išlaidas, mes grąžiname juos pervesdami į tą pačią mokėjimo sąskaitą iš kurios buvo inicijuotas Jūsų mokėjimo pavedimas arba tuo pačiu būdu, naudojant kurį buvo sumokėta už prekes (ne bankinio pavedimo atveju).
Pirkėjas yra atsakingas už grąžinamų prekių pristatymą atgal į „LeMuse“. Pirkėjas turi grąžinti mums prekes arba jas mums išsiųsti ne vėliau kaip per 14 dienų pranešimo apie ketinimą grąžinti įsigytą prekę mums pateikimo dienos. Už prarastas pristatymo metu prekes neatlyginame. Pristatymo mokesčiai už grąžinamas prekes yra apmokami kliento. Vis dėlto, prekės keitimo atveju, „LeMuse“ pristatymo mokesčių papildomai neskaičiuos, t. y. nauja prekė bus išsiusta „LeMuse“ sąskaita, siunčiant ją pigiausiu įprasto pristatymo būdu (jeigu pageidausite, kad ją išsiųstume kitu būdu, tada Jūsų paprašysime papildomai padengti tokio siuntimo kaštus).
Pirkėjas turi grąžinti prekes adresu, nurodytu šių taisyklių skiltyje “LeMuse kontaktai”.

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAI (GRANTIJA)
Jeigu Jūsų įsigyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų (nurodytų teisės aktuose ir (ar) šiose Taisyklėse, ir (ar) kitame tarp mūsų sudarytame dokumente) ir Jūs naudojotės preke laikydamiesi mūsų pateiktų rekomendacijų bei įprastai atitinkamoms prekėms taikomų reikalavimų, tai nusipirkę netinkamos kokybės prekę Jūs turite teisę:
– kad prekė būtų pakeista į tinkamos kokybės prekę, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl pirkėjo kaltės;
– kad būtų atitinkamai sumažinta pirkimo kaina;
– kad pardavėjas neatlygintinai per protingą terminą pašalintų daikto trūkumus arba atlygintų pirkėjo pagrįstas ir protingas išlaidas jiems ištaisyti, jei trūkumus įmanoma pašalinti;
– grąžintume sumokėtą kainą, kai netinkamos kokybės daikto pardavimas yra esminis sutarties pažeidimas.
Pinigai už prekę grąžinami arba nauja prekė išsiunčiama per 14 dienų nuo Jūsų raštu išreikšto pageidavimo grąžinti arba pakeisti prekę ir paties prekės grąžinimo mums dienos. Prekės grąžinimo išlaidas, atitinkančias pigiausio įprasto pristatymo išlaidas atlyginame mes. Pinigus mes grąžiname juos pervesdami į tą pačią mokėjimo sąskaitą iš kurios buvo inicijuotas Jūsų mokėjimo pavedimas arba tuo pačiu būdu, naudojant kurį buvo sumokėta už prekes (ne bankinio pavedimo atveju).
Pirkėjas turi grąžinti prekes adresu, nurodytu šių taisyklių skiltyje “LeMuse kontaktai”.
Pasinaudoti šioje Taisyklių dalyje nurodyta teise į garantinį aptarnavimą Jūs turite teisę dviejų metų laikotarpyje, skaičiuojant nuo prekės pristatymo Jums dienos.

NEATSIIMTI UŽSAKYMAI
Siuntimo išlaidos nebus kompensuotos už neatsiimtas prekes.

IŠPARDAVIMAS
Šios taisyklės galioja ir per išpardavimo laikotarpius.

AUTORIŲ TEISĖS
Autorių teisės, pateiktos šioje svetainėje  (įskaitant, be apribojimų, „lemuse.eu“, logotipai, grafika, tekstas, nuotraukos, dizainas, piktogramos, atvaizdai, duomenų ir programinės įrangos prekių ženklai) priklauso „LeMuse“ arba „LeMuse“ turi atitinkamą licenciją. Šią medžiagą galima naudoti  tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais. Jūs galite atsisiųsti, spausdinti ir saugoti kopijas šios medžiagos savo asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Jūs negalite apmokestinti šios medžiagos naudojimo  ir jūs negalite skelbti, transliuoti ar kitaip platinti kitiems medžiagą be išankstinio raštiško „LeMuse“ sutikimo. Jūs negalite keisti medžiagos, be raštiško autorių teisių savininko sutikimo.
Jei turite klausimų, rašykite mums adresu lemuse@lemuse.eu.

PRIVATUMO POLITIKA
Užsakymo įvykdymui prašome pateikti šią informaciją: vardą, pavardę, lytį, prekių pristatymo adresą, el. pašto adresą, telefono numerį ir informaciją apie mokėjimą ir mokėjimo būdą. Visa gauta asmeninė informacija yra tvarkoma laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų.
Asmeninė informacija tiesioginės rinkodaros tikslu naudojama tik gavus išankstinį Jūsų sutikimą tą daryti (pirkėjas gali išreikšti sutikimą pažymėdamas interneto parduotuvės apmokėjimo lange varnele naujienlaiškio prenumeratos punktą arba bet kurio lango apatinėje dešinėje dalyje įvesdamas savo el. pašto adresą ir paspausdamas naujienlaiškio užsisakymo mygtuką). Jeigu duotą sutikimą norėsite atšaukti, atsiųskite laišką į lemuse@lemuse.eu. Nurodykite savo vardą ir elektroninio pašto adresą ir kokiu klausimu kreipiatės.
Jūs turite teisę bet kuriuo metu žinoti, kokia informacija yra saugoma apie Jus mūsų sistemoje.
Nustačius Jūsų tapatybę (pateikus asmens dokumentą arba atsiuntus saugiu ir kvalifikuotu el. parašu pasirašytą prašymą) pateiksime Jums atitinkamą informaciją. Jei informacija yra neišsami arba neteisinga, Jūs turite teisę informaciją ištaisyti ar panaikinti.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA
Kas yra slapukai?
Slapukas – tai mažos apimties duomenų rinkinys, įrašytas vartotojo kompiuteryje ar kitame galiniame prisijungimo įrenginyje, jam besilankant svetainėje.
Naudodami slapukus, užtikriname patogų naršymą jums. Vieni jų yra būtini kai kurių tinklapio skilčių veikimui, kiti – skirti rinkti informaciją ir naudoti statistiką, kad galėtumėme tobulinti tinklalapį ateityje. Vieni slapukai dings iš naršyklės nustatymų nutraukus sesiją tinklapyje, kiti pasiliks naršyklės nustatymuose. Taip pat naudojame su vykdomomis kampanijomis susijusius slapukus, jie iš naršyklės nustatymų dings kampanijai pasibaigus.
Kai kurie slapukai yra būtini deramam tinklapio veikimui, kiti yra skirti padėti tobulinti tinklapio veikimą.
Tinklapio veikimui būtini slapukai:
– Skirti atsiminti, ką įsidėjote į pirkinių krepšelį.
Funkciniai slapukai:
– Skirti atsiminti Jūsų prisijungimo duomenis;
– Skirti užtikrinti Jūsų duomenų saugumą, prisijungus;
– Skirti užtikrinti nuoseklų tinklapio veikimą.
Išpildymo slapukai:
– Pagerinti tinklapio veikimą;
– Pagerinti vartotojų atsiliepimus.
Tikslinės auditorijos slapukai:
– Suteikia galimybę dalintis ir mėgti;
– Suteikia galimybę dalintis tinklapio informacija kituose tinklapiuose.
Slapukai naudojami patobulinti puslapio veikimą ir padaryti jį patogesniu vartotojams, štai keli pavyzdžiai:
– Slapukai suteikia galimybę atpažinti jus, kaip vartotoją, kad ateityje nereikėtų vesti pasikartojančios informacijos;
– Slapukai leidžia atpažinti kiek unikalių vartotojų naršo tinklapyje, tai padeda užtikrinti sklandų ir greitą jo veikimą;
– Slapukai leidžia išanalizuoti surinktą informaciją apie unikalių vartotojų naršymą, tai padeda tinklapio veikimą pritaikyti prie Jūsų poreikių.
Pradėdami naudotis mūsų svetaine, Jūs taip pat išreiškiate sutikimą su mūsų slapukų naudojimo politika, įskaitant jų įrašymą ir naudojimą.
Jei nusprendėte atsisakyti slapukų, naudojantis tinklapiu, turime jus perspėti, kad kai kurios jo skiltys gali neveikti.
Jei norite ištrinti ankstesnio apsilankymo metu Jūsų kompiuteryje įdiegtus slapukus, savo naršyklėje ieškokite skilties “Pagalba”, joje bus pateikta reikiama informacija.
Taip pat apie slapukus, kaip juos ištrinti ar valdyti, sužinosite apsilankę tinklapyje www.aboutcookies.org

SAUGUMAS
Dėl saugumo priežasčių, mes nesaugome jokios Jūsų mokėjimo informacijos mūsų duomenų bazėse.

ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS
Mes negalime garantuoti, kad visi turimi daiktai „LeMuse“ interneto parduotuvėje yra sandėlyje užsakymo metu. Negalėdami įvykdyti užsakymo, mes su Jumis susisieksime telefonu arba elektroniniu paštu. Pasiūlysime įsigyti kitą prekę arba nedelsdami Jums grąžinsime visą gautą sumą (įskaitant sumokėtą už pristatymo paslaugas).
„LeMuse“ turi teisę bet kuriuo metu pakeisti svetainės turinį.
Dalis paslaugų tarpininkaujant per svetainę atliekamos ir suinteresuotose išorės organizacijose. Tais atvejais, kai „LeMuse“ veikia kaip tarpininkas teikiant tokias paslaugas, mes negalime būti atsakingi už bet kokias klaidas, atsirandančias jų veikloje.
„LeMuse“ negali būti laikoma atsakinga už žalą, kurią sukėlė naudojimasis svetaine ar negalėjimas ja pasinaudoti. „LeMuse“ negali garantuoti nuolatinio nepertraukiamo ir saugaus priėjimo prie svetainės.
Nuorodos šioje svetainėje gali nukreipti į trečiųjų šalių svetaines, dėl kurių saugumo „LeMuse“ neprisiima jokios atsakomybės. „LeMuse“ negarantuoja, jog informacija trečiųjų šalių interneto svetainėse yra teisinga.

NETEISMINIS GINČO SPRENDIMAS
Jei Jūsų netenkina „LeMuse“ parengtas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, prašymą/skundą dėl „LeMuse“ interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. (8-5) 262 67 51, faks. (8-5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje.

TAIKYTINA TEISĖ
Šios nuostatos ir sąlygos yra taikomos ir aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, tačiau Jungtinių Tautų sutartis dėl tarptautinio prekių pirkimo-pardavimo yra netaikoma. Ginčai, kurių išspręsti nepavyko šalių derybų būdu ir neteisminio ginčų sprendimo būdu, toliau gali būti sprendžiami teisme, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekse nustatyta tvarka.

„LEMUSE“ KONTAKTAI
Mūsų kontaktus rasite čia.

TAISYKLIŲ PAKEITIMAI
Mes pasiliekame teisę daryti pakeitimus mūsų svetainės taisyklėse. Jums bus taikomos sąlygos,  galiojusios tuo metu, kai užsisakėte prekes iš mūsų. Jei kuri nors iš šių sąlygų yra laikoma negaliojančia, negalioja, arba dėl bet kokios priežasties yra neįgyvendinama, ta sąlyga bus laikoma atskirta ir niekaip nepaveiks Jūsų užsakymo būklės.
Jei turite klausimų, rašykite mums adresu lemuse@lemuse.eu.

Taisyklių versija: LM-2
Taisyklės galioja nuo: 2018 05 10
Taisyklės PDF formate
PDF dokumentų skaitymo įrankį gali atsisiųsti iš čia.