Taisyklės

PRIEŠ UŽSISAKANT PRAŠOME ĮDĖMIAI PERSKAITYTI E-PARDUOTUVĖS TAISYKLES IR IŠSISAUGOTI JŲ KOPIJĄ.

ŠIOS TAISYKLĖS GALIOJA LANKATIS IR NAUDOJANTIS „LEMUSE“ TINKLALAPIU, PRISIJUNGDAMI IR NAUDODAMIESI TINKLALAPIU JŪS SUTINKATE SU NAUDOJIMOSI TAISYKLĖMIS, ESANČIOMIS APAČIOJE. JEI NESUTINKATE SU ŠIOMIS TAISYKLĖMIS, NEGALITE NAUDOTIS E-PARDUOTUVE. IŠKILUS KLAUSIMAMS, SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI lemuse@lemuse.eu.

„LEMUSE“ PASILIEKA TEISĘ KEISTI ŠIAS TAISYKLES.

BENDROSIOS TAISYKLĖS
Pirkti šioje elektroninėje parduotuvėje turi teisę  fiziniai asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka. Pirkdami jūs patvirtinate, jog esate sulaukę 18 metų. Registruodamiesi privalote pateikti savo tikrą vardą, pavardę, el. paštą, adresą, banko duomenis ir kt.
Pirkdamas pirkėjas leidžia pardavėjui perduoti informaciją (įskaitant atnaujintą informaciją) ar gauti informaciją iš trečiųjų šalių, įskaitant, bet neapsiribojant, pirkėjo kreditinės kortelės numerį arba kredito ataskaitas, siekiant patvirtinti pirkėjo tapatybę, kredito kortelę ir kt.

PREKIŲ PIRKIMAS
Užsakymas negali būti laikomas įvykusiu, kol pardavėjas negauna už jį apmokėjimo. Tai padarius, pardavėjas ir pirkėjas sudaro legalią teisinę sutartį.  Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu, be įspėjimo atšaukti jūsų užsakymą.
Aprašymas ir prekių kaina bus tokia, kokia yra nurodyta tinklalapyje.

SPALVOS
Mes negalime garantuoti, kad spalvos tinklalapyje visiškai atitinka tikrąsias daiktų spalvas. Tai iš dalies priklauso nuo jūsų kompiuterio ir monitoriaus spalvų nustatymų.

APMOKĖJIMAS IR KAINOS
Priimame šiuos prekių apmokėjimo būdus*:
– PayPal;
– Kredito kortelės;
– Paysera (taip pat Webmoney, CashU, SafetyPay, tarptautiniai pavedimai, ir kt.);
– Tiesioginis banko pavedimas.
* Prašome atkreipti dėmesį, kad priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate, ne visi šie mokėjimo būdai gali būti prieinami jums.
Apmokėjimas bus nuskaičiuotas iš jūsų sąskaitos iki prekių išsiuntimo Jums.
Pristatymo kaina bus įtraukta į Jūsų užsakymą.
Prekių ir pristatymo mokesčių kainos yra su PVM, tačiau prašome įsidėmėti, kad užsakymai, siunčiami į ES nepriklausančias šalis, gali būti papildomai apmokestinti PVM, importo muitų ir/arba mokesčiais, kurie renkami, kai jūsų užsakymas pasiekia jūsų šalį. „LeMuse“ užsakymus siunčia pagal Incoterm Delivered Duty Unpaid (DDU), kuris reiškia, kad mes nerenkame PVM, muitų ir/arba mokesčių už užsakymus, priimtus iš ES nepriklausančių šalių, ir mes negalime nuspėti, kokie Jūsų papildomi mokesčiai gali būti. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietinę muitinės įstaigą.

PREKIŲ PRISTATYMAS
Visi užsakymai yra įvykdomi mūsų centriniame biure Vilniuje, Lietuvoje per 2 darbo dienas, gavus užsakymo apmokėjimą. Mes dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio, tačiau ne švenčių dienomis (jas rasite čia). Jei mes neturime Jūsų užsakyto produkto jo paruošimas gali užtrukti iki 3 savaičių, kadangi siūname kiekvieną drabužį atskirai. Visais atvejais stengiamės užsakymą parengti ir atsiųsti kaip galima greičiau.
Kai Jūsų užsakymas bus perduotas mums, atsiųsime išankstinį patvirtinimą. Kai jūsų užsakymas išsiunčiamas, mes atsiųsime laišką su galutiniu patvirtinimu ir instrukcijomis, kaip jį sekti.
Produktai į Lietuvą yra siunčiami per kurjerį (į namus) arba siuntinių mašinas (pristatymas į pasirinktą siuntinių mašiną). Produktus į Europos Sąjungos (ES) ir kitas šalis siunčiame registruotu Lietuvos prioritetiniu paštu (www.post.lt) arba kurjerio pristatymo paslauga (į namus).
Pristatymo terminai: Lietuva – iki 2 darbo dienų; Europos Sąjunga (ES) – iki 6 darbo dienų; kitos šalys – iki 10 darbo dienų (neskaičiuojant dienų, kurias siuntinys praleidžia muitinėje).
Skubus pristatymas galimas už papildomą mokestį.

„LEMUSE“ DOVANŲ KUPONAI
„LeMuse“ Dovanų kuponus galima įsigyti mūsų interneto svetainėje ir juos išsiųsti Jums ar Jūsų draugams ir šeimos nariams. Dovanų čekio sumos varijuoja ir jas rasti galite paspaudę čia. „LeMuse“ Dovanų kuponai gali būti įsigyti internetu mūsų interneto parduotuvėje (www.lemuse.eu) ir „LeMuse“ parduotuvėje šiuo adresu. Atkreipkite dėmesį, kad dovanų kuponai, negali būti naudojami kaip atsiskaitymo būdas mūsų partnerio parduotuvėse.

KEITIMAS IR GRĄŽINIMAI
Per 14 dienų po jūsų užsakymo pristatymo, galite keisti ar grąžinti prekes. Grąžinimai bus priimami tik tada, jei prekės yra puikios būklės. „LeMuse“ negali priimti prekių, kurių minėti reikalavimai buvo pažeisti.
Pirkėjas yra atsakingas už grąžinamų prekių pristatymą atgal į „LeMuse“. Už prarastas pristatymo metu prekes neatlyginame. Pristatymo mokesčiai už grąžinamas prekes yra apmokami kliento. Vis dėlto, keitimo atveju, „LeMuse“ pristatymo mokesčių papildomai neskaičiuos. Grąžinimo suma už grąžinamas prekes bus sumokėta per dvi savaites nuo prekės grąžinimo į „LeMuse“ būstinę į pirkėjo sąskaitą priklausomai nuo pirkėjo naudoto apmokėjimo būdu.  Atkreipkite dėmesį, kad papildomi muitai ir/arba mokesčiai nebus grąžinami, kaip ir siuntimo išlaidos.  ES šalyse PVM bus įtrauktas į grąžinamą išmoką. Prekių keitimas galimas tik esant pageidaujamoms prekėms į kurias norima pakeisti.
Prekės su trūkumais keičiamos į tokių pačių savybių (dydžių ir t.t.) prekes jei turima atitinkama papildoma prekė. Pinigų už prekes su trūkumais grąžinimas atliekamas per dvi savaites nuo prekės grąžinimo.

NEATSIIMTI UŽSAKYMAI
Siuntimo išlaidos nebus kompensuotos už neatsiimtas prekes.

IŠPARDAVIMAS
Šios taisyklės galioja ir per išpardavimo laikotarpius.

AUTORIŲ TEISĖS
Autorių teisės, pateiktos šioje svetainėje  (įskaitant, be apribojimų, „lemuse.eu“, logotipai, grafika, tekstas, nuotraukos, dizainas, piktogramos, atvaizdai, duomenų ir programinės įrangos prekių ženklai) priklauso „LeMuse“ arba „LeMuse“ turi atitinkamą licenciją. Šią medžiagą galima naudoti  tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais. Jūs galite atsisiųsti, spausdinti ir saugoti kopijas šios medžiagos savo asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Jūs negalite apmokestinti šios medžiagos naudojimo  ir jūs negalite skelbti, transliuoti ar kitaip platinti kitiems medžiagą be išankstinio raštiško „LeMuse“ sutikimo. Jūs negalite keisti medžiagos, be raštiško autorių teisių savininko sutikimo.
Jei turite klausimų, rašykite mums adresu lemuse@lemuse.eu.

PRIVATUMO POLITIKA
Visa išsaugota asmeninė informacija yra tvarkoma su ypatingu atsargumu. Informacija, kurią mes saugome nebus parduodama ar naudojami kitiems tikslams nei, tam, kad Jūs gautumėte geriausią įmanomą aptarnavimą. Šia informacija gali būti naudojamasi  informuojant jus apie specialius pasiūlymus bei kitas marketinges veiklas.  Jūsų asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tretiesiems asmenims tik tada, kai tai būtina siekiant įgyvendinti pirmiau nurodytus tikslus. Pirkdami, turite galimybę negauti jokios informacijos iš „LeMuse“. Jei norite baigti savo „LeMuse“ prenumeratą, galite siųsti laišką į lemuse@lemuse.eu. Nurodykite savo vardą ir elektroninio pašto adresą ir kokiu klausimu kreipiatės.
Jūs turite teisę bet kuriuo metu žinoti, kokia informacija yra saugoma apie Jus mūsų sistemose. Ši informacija gali būti suteikta jums siunčiant el.laišką lemuse@lemuse.eu. Jei informacija yra neišsami arba neteisinga, Jūs turite teisę informaciją ištaisyti ar panaikinti.

SLAPUKAI
Mūsų svetainė, kaip ir daugelis kitų, naudoja  slapukus, kad padėtų pagerinti naudojimosi svetaine patirtį. Apie mūsų slapukų politiką galite perskaityti čia.

SAUGUMAS
Dėl saugumo priežasčių, mes nesaugome jokios Jūsų mokėjimo informacijos mūsų duomenų bazėse.

ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS
Mes negalime garantuoti, kad visi turimi daiktai „LeMuse“ interneto parduotuvėje yra sandėlyje užsakymo metu. Negalėdami įvykdyti užsakymo, mes su Jumis susisieksime telefonu arba elektroniniu paštu.
„LeMuse“ negali garantuoti, kad svetainės turinys yra be netikslumų ar klaidų. Mes negalime garantuoti, kad visa informacija yra visada atnaujinta. „LeMuse“ gali bet kuriuo metu pakeisti svetainės turinį.
Nors „LeMuse“ siekia visada rodyti teisingus tekstus, nuotraukas ir kainas, interneto parduotuvėje gali atsirasti klaidų. Jei perkant interneto parduotuvėje sumokėjote klaidingą sumą, mes suteiksime galimybę  jums pateikti naują užsakymą su teisinga kaina arba atšaukti savo užsakymą. Jei mes negalime susisiekti su Jumis, Jūsų užsakymas bus automatiškai atšauktas.
Dalis paslaugų tarpininkaujant per svetainę atliekamos ir suinteresuotose išorės organizacijose. Tais atvejais, kai „LeMuse“ veikia kaip tarpininkas teikiant tokias paslaugas, mes negalime būti atsakingi už bet kokias klaidas, atsirandančias jų veikloje.
„LeMuse“ negali būti laikoma atsakinga už žalą, kurią sukėlė naudojimasis svetaine ar negalėjimas ja pasinaudoti. „LeMuse“ negali garantuoti nuolatinio nepertraukiamo ir saugaus priėjimo prie svetainės.
Nuorodos šioje svetainėje gali nukreipti į trečiųjų šalių svetaines, dėl kurių saugumo „LeMuse“ neprisiima jokios atsakomybės. „LeMuse“ negarantuoja, jog informacija trečiųjų šalių interneto svetainėse yra teisinga.

NETEISMINIS GINČO SPRENDIMAS
Jei Jūsų netenkina „LeMuse“ parengtas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, prašymą/skundą dėl „LeMuse“ interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

TAIKYTINA TEISĖ
Šios nuostatos ir sąlygos yra taikomos ir aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, tačiau Jungtinių Tautų sutartis dėl tarptautinio prekių pirkimo-pardavimo  yra netaikoma. Visi ginčai turi būti sprendžiami teismuose Vilniuje (Lietuva). Taip pat galite pareikšti pretenziją ir vykdyti savo, kaip vartotojo,  apsaugos teises, susijusias su parduotuvės politika  Lietuvoje ar ES šalies, kurioje gyvenate.

TAISYKLIŲ PAKEITIMAI
Mes pasiliekame teisę daryti pakeitimus mūsų svetainės taisyklėse. Jums bus taikomos sąlygos,  galiojusios tuo metu, kai užsisakėte prekes iš mūsų, nebent sąlygų pakeitimai turės būti įvykdyti pagal įstatymą ar vyriausybės institucijos kreipimasi (šiuo atveju gali būti įtakojami ir anksčiau įvykdyti užsakymai). Jei kuri nors iš šių sąlygų yra laikoma negaliojančia, negalioja, arba dėl bet kokios priežasties yra neįgyvendinama, ta sąlyga bus laikoma atskirta ir niekaip nepaveiks Jūsų užsakymo būklės.

Jei turite klausimų, rašykite mums adresu lemuse@lemuse.eu.