LeMuse DOVANA: your life is message

55.00 

Aprašymas

LeMuse paruošė šį dovanų kuponą tiems, kas mėgsta LeMuse ir nori jį padovanoti kažkam ypatingam. Taip nuostabi dovanų idėja jai ar jam.

Gavusiam dovanų šį kuponą tereiks išsirinkti patinkantį drabužėlį, atitinkantį dovanų kupono kainą ir pranešti mums savo pasirinkimą, pageidaujamą dydį ir dovanų kupono numerį, o mes išpildysime pageidavimą.

APIE PREKĘ:
– Kiekvieną rūbą gaminame individualiai ir tai užtrunka, tačiau Jūs galite įsigyti ir gauti nedelsiant šį LeMuse dovanų kuponą.
– Jei norite pakeisti dovanų kupono sumą, praneškite – mes tuo pasirūpinsime!

PRISTATYMAS:
– Prekė išsiunčiama sekančią darbo dieną po užsakymo apmokėjimo.
– Lietuvoje prekės siunčiamos naudojantis kurjerio (pristatymas į namus) arba paštomato (pristatymas į pasirinktą paštomatą) paslaugomis.
– Prekės į Europos Sąjungos (EU) ir kitas šalis siunčiamos Lietuvos pašto pirmenybine registruota siunta arba per siuntų pristatymo tarnybą (pristatymas į namus).
– Prekių pristatymas gavėjui terminai: Lietuvoje iki 2 darbo dienų; Europos sąjungos (EU) šalyse iki 6 darbo dienų; visose kitose šalyse iki 10 darbo dienų (galimos muitinės procedūros gali prailginti numatomus pristatymo terminus).
– Galimas ir greito siuntos pristatymo būdo pasirinkimas už papildomą mokestį.

Jei turite kokių klausimų, nesivaržykite ir susisiekite su mumis!

Kategorija: